Skoči na glavno vsebino

TEKMOVANJA IN NATEČAJI

Logična Pošast – državno tekmovanje

Logična Pošast – državno tekmovanje

DRŽAVNO TEKMOVANJE »LOGIČNA POŠAST« V soboto, 20. maja 2023, je na OŠ Sveti Jurij na Goričkem potekalo državno tekmovanje iz logičnega mišljenja in matematične logike, t. i. »Logična pošast«. Tekmovanja se je udeležilo 15 učencev od 1. do 9. razreda, ki so se odlično...

Diamantni kengoru

Diamantni kengoru

Približuje se konec šolskega leta in tako prihajajo zadnja priznanja, še posebej za devetošolce. Učenec 9.a razreda Tian Ficko je v tem tednu prejel posebno priznanje in sicer: DIAMANTNI KENGURU. To priznanje podeljuje Društvo matematikov, fizikov in astronomov....

Ekskurzija ob zaključku bralne značke

Ekskurzija ob zaključku bralne značke

Naši učenci so tudi v letošnjem letu pridno brali in osvojili BRALNO ZNAČKO.Kot nagrada za  branje je letošnji zaključek BRALNE ZNAČKE za učence od petega do devetega razreda potekal v obliki poučne ekskurzije, v ponedeljek, 5. junija 2023. Podali smo se v...

Varno na kolesu

Varno na kolesu

Petošolci naše šole so  se v petek, 19. 5. 2023 v Ljubljani udeležili razglasitve zmagovalcev natečaja Varno na kolesu, kamor so bili povabljeni kot finalisti natečaja. V finale je bilo uvrščenih 10 šol od 140 sodelujočih iz celotne Slovenije. Na slavnostni...

Tekmovanje iz kemije

Tekmovanje iz kemije

6. 5. 2023 je v Ljubljani na Fakulteti za kemijo in kemijsko tehnologijo potekalo državno tekmovanje iz kemije za srebrno in zlato Preglovo priznanje. Na državno tekmovanje se je uvrstilo 437 učencev in učenk 8. in 9. razreda. Državnega tekmovanja iz OŠ Tišina se je...

Medobčinsko tekmovanje v atletiki

Medobčinsko tekmovanje v atletiki

V ponedeljek, 15. 5. 2023, so se naši učenci od 6. do 9. razreda udeležili medobčinskega atletskega tekmovanja, ki je potekalo na OŠ I v Murski Soboti. Naši učenci so zelo uživali v tekmovanju in pokazali veliko borbenosti in tekmovalnosti. Najboljši sta bili Taja...

Šolski plesni festival

Šolski plesni festival

V ponedeljek, 15. 5. 2023 so se učenke 7. razreda udeležile področnega tekmovanja v plesu – ŠPF, ki je potekalo na OŠ Lenart. Dekleta so zelo uživala v plesnih nastopih in so ekipno osvojila odlično 3. mesto! Čestitke vsem nastopajočim! Olena Gabor [ngg...

Rezultati tekmovanja iz znanja fizike

Rezultati tekmovanja iz znanja fizike

Regijskega tekmovanja iz fizike za Stefanova priznanja, ki je potekalo 13. 4. 2023 na OŠ Križevci pri Ljutomeru, se je udeležilo pet učencev: Alen Šnurer – 9. a,Val Mandžuka – 9. a,Zala Buzeti – 9. b,Taja Črešnik – 9. b inZoja Vita Titan – 9. b. Bronasto Stefanovo...

Pripomočki za slabovidne