Skoči na glavno vsebino

TEKMOVANJA IN NATEČAJI

Področno tekmovanje v streljanju z zračno puško

Področno tekmovanje v streljanju z zračno puško

V četrtek, 1. februarja, je v Murski Soboti potekalo področno tekmovanje osnovnih šol v streljanju z zračno puško. Nastopilo je osem naših učencev, ki so dosegli zelo dobre rezultate. V konkurenci ekip mlajših dečkov in deklic je naša ekipa v postavi Tjaš Stojko,...

Medobčinsko tekmovanje v odbojki za dekleta

Medobčinsko tekmovanje v odbojki za dekleta

V sredo, 29. 11. 2023, so se naše učenke Maruša Sečko, Žana Kolman, Julija Prejac, Bea Kokol, Urška Hari, Julija Šinko in Kijara Klonfar udeležile medobčinskega tekmovanja v odbojki, ki je potekalo na OŠ Puconci. V finalu je našim dekletom čisto malo zmanjkalo za...

Matemček

Matemček

ŠOLSKO TEKMOVANJE MATEMČEK Šolsko tekmovanje Matemček je potekalo v petek, 10. 11. 2023. Tekmovalo je 45 učencev od 2. do 9. razreda. Tekmovalno komisijo so sestavljali: predsednik tekmovalne komisije: Luka Rajh članica komisije: Balbina Lipič, Manica Pukšič Gomboši...

Tekmovanje iz logike

Tekmovanje iz logike

Šolsko tekmovanje iz znanja logike je potekalo v četrtek, 28. 9. 2023. Tekmovalo je 47 učencev od 2. do 9. razreda. Tekmovanje je potekalo v štirih težavnostnih ravneh: do 3. razreda,4. in 5. razred,6. in 7. razred,8. in 9. razred. PREJEMNIKI BRONASTIH PRIZNANJ DO 7....

Tekmovanje za zlato kuhalnico

Tekmovanje za zlato kuhalnico

V četrtek, 5. oktobra 2023 je na Srednji šoli za gostinstvo in turizem v Radencih, potekalo že 14. regijsko tekmovanje za Zlato kuhalnico. Tekmovanje poteka pod okriljem Turistične zveze Slovenije. Na tekmovanju je sodelovalo devet osnovnih šol, ki so pri delu...

Logična Pošast – državno tekmovanje

Logična Pošast – državno tekmovanje

DRŽAVNO TEKMOVANJE »LOGIČNA POŠAST« V soboto, 20. maja 2023, je na OŠ Sveti Jurij na Goričkem potekalo državno tekmovanje iz logičnega mišljenja in matematične logike, t. i. »Logična pošast«. Tekmovanja se je udeležilo 15 učencev od 1. do 9. razreda, ki so se odlično...

Literarni natečaj Spominska obeležja pripovedujejo

Literarni natečaj Spominska obeležja pripovedujejo

V četrtek, 25. maja, so v puconskem kulturnem domu podelili nagrade, priznanja in zahvale za sodelovanje na literarnem natečaju Spominska obeležja pripovedujejo. Osrednja tema letošnjega natečaja, na katerem so sodelovali tudi učenci OŠ Tišina, je bila Prizadevanje...

Diamantni kengoru

Diamantni kengoru

Približuje se konec šolskega leta in tako prihajajo zadnja priznanja, še posebej za devetošolce. Učenec 9.a razreda Tian Ficko je v tem tednu prejel posebno priznanje in sicer: DIAMANTNI KENGURU. To priznanje podeljuje Društvo matematikov, fizikov in astronomov....

Ekskurzija ob zaključku bralne značke

Ekskurzija ob zaključku bralne značke

Naši učenci so tudi v letošnjem letu pridno brali in osvojili BRALNO ZNAČKO.Kot nagrada za  branje je letošnji zaključek BRALNE ZNAČKE za učence od petega do devetega razreda potekal v obliki poučne ekskurzije, v ponedeljek, 5. junija 2023. Podali smo se v...

Varno na kolesu

Varno na kolesu

Petošolci naše šole so  se v petek, 19. 5. 2023 v Ljubljani udeležili razglasitve zmagovalcev natečaja Varno na kolesu, kamor so bili povabljeni kot finalisti natečaja. V finale je bilo uvrščenih 10 šol od 140 sodelujočih iz celotne Slovenije. Na slavnostni...

Pripomočki za slabovidne