Skoči na glavno vsebino

ŠOLSKO TEKMOVANJE MATEMČEK

Šolsko tekmovanje Matemček je potekalo v petek, 10. 11. 2023. Tekmovalo je 45 učencev od 2. do 9. razreda.

Tekmovalno komisijo so sestavljali:

  • predsednik tekmovalne komisije: Luka Rajh
  • članica komisije: Balbina Lipič, Manica Pukšič Gomboši in Aleksandra Donko
  • član komisije: Gašper Gomboc

Tekmovanje je potekalo v 8 težavnostnih ravneh:

  • 2. razred,
  • 3. razred,
  • 4. razred,
  • 5. razred,
  • 6. razred,
  • 7. razred,
  • 8. razred in  
  • 9. razred.

REZULTATI:

2. razred (41 možnih točk)

MestoIme in priimekRazredŠtevilo točkBiserno priznanjeBronasto priznanjeDržavno tekmovanje
1.Zoja Prkič2. b33J Da
1.Ivona Žitek2. c33J Da
3.Mark Sajko2. a28 J 
4.Zarja Ficko2. b25 J 
5.Janik Verban2. a23 J 
6.Kim Šnurer2. b16 J 
7.Kaja Bratkovič2. c21 J 

3. razred (57 možnih točk)

MestoIme in priimekRazredŠtevilo točkBiserno priznanjeBronasto priznanjeDržavno tekmovanje
1.Tim Šadl3. b57J DA
2.Ema Pečič3. a42J  
3.Maša Vogrinčič3. a40J  
3.Dorian Lazarovič Medič3. b40J  
5.Jaka Kuhar3. b39J  
6.Metod Horvat 3. a35 J 
7.Mark Bežan3. a32 J 
8.Lan Kofjač3. a30 J 

4. razred (81 možnih točk)

MestoIme in priimekRazredŠtevilo točkBiserno priznanjeBronasto priznanjePriznanje za sodelovanjeDržavno tekmovanje
1.Nejc Ficko4. a60J  DA
2.Zoja Petrovič4. b56J   
3.Taja Lovenjak4. a53 J  
4.Filip Cör4. a43 J  
5.Jakob Mihalič4. c42 J  
6.Amadej Prkič4. a37 J  
7.Tea Bratkovič4. c32 J  
8.Tia Kuzma4. a29 J  
9.Aljoša Puvar4. c22  J 

5. razred (71 možnih točk)

MestoIme in priimekRazredŠtevilo točkBiserno priznanjeBronasto priznanjeDržavno tekmovanje
1.Samo Moge5. c57J DA
2.Matic Šafarič5. b50J  
2.Aljaž Štivan5. b50J  
4.Jaka Maček5. b45 J 
5.Naomi Šnurer5. b40 J 
6.Žan Prkič Varga5. b26 J 

6. razred (97 možnih točk)

MestoIme in priimekRazredŠtevilo točkBiserno priznanjeBronasto priznanjePriznanje za sodelovanjeDržavno tekmovanje
1.Jaka Rogan6. b36 J DA
2.Lin Granfol6. b35 J  
3.Lena Rajbar Pertoci6. a27  J 
4.Žan Farič6. b24  J 
5.Amadej Žilavec6. a19  J 


7. razred (102 možnih točk)

MestoIme in priimekRazredŠtevilo točkBiserno priznanjeBronasto priznanjeDržavno tekmovanje
1.Neja Jančarič7. b60 JDA
2.Filip Kolenc7. a55 J 

8. razred (83 možnih točk)

MestoIme in priimekRazredŠtevilo točkBiserno priznanjeBronasto priznanjePriznanje za sodelovanjeDržavno tekmovanje
1.Tara Titan8. a40 J DA
2.Vid Rogan8. b35 J  
3.Klara Brunec8. b21  J 
4.Zara Petrovič8. b19  J 

9. razred (117 možnih točk)

MestoIme in priimekRazredŠtevilo točkBiserno priznanjeBronasto priznanjePriznanje za sodelovanjeDržavno tekmovanje
1.Urška Hari9. a48 J DA
2.Tian Kuzma9. b39 J  
3.Vid Živić9. b27  J 
4.Timotej Janežič9. a7  J 

Mentorji:

  • Aleksandra Donko, PŠ Gederovci, 2. c
  • Gašper Gomboc, PŠ Gederovci, 4. c in 5. c
  • Balbina Lipič, 2. in 3. razred
  • Luka Rajh, 4. in 5. razred
  • Manica Pukšič Gomboši, 6., 7., 8. in 9. razred

Poročilo je pripravil Luka Rajh, vodja šolskega tekmovanja.

Tišina, 17. 11. 2023

(Visited 20 times, 1 visits today)
Pripomočki za slabovidne