Skoči na glavno vsebino

2. razred

V četrtek, 1.6.2023 so se učenci 2. razredov odpravili na zaključno ekskurzijo v Maribor. Ogledali so si AKVARIJ in TERARIJ, kjer so izvedeli in videli veliko zanimivega. Nato so se s turističnim vlakcem JURČEK odpeljali še po mestnem središču Maribora. Ekskurzijo so zaključili v McDonald’su.

Učitelji 2. razredov

8. razred

V četrtek, 1. 6. 2023 smo se učenci 8. razredov odpravili na avstrijsko Koroško, natančneje v Celovec in Vrbsko jezero. Najprej smo si ogledali miniaturni park svetovnih znamenitosti Minimundus. Nato smo si ogledali različne plazilce, pajke in male živali v Reptilien Zoo Happ. Najpogumnejši med nami so si lahko okoli vratu nadeli kačo in božali kuščarja. Pogum je bil potreben tudi za kopanje v Vrbskem jezeru, saj je voda imela manj kot 20 stopinj. Za konec smo se sprehodili po mestu Celovec in si ogledali vse pomembnejše znamenitosti.

Manuela Filipič, Vladka Nemec Koštric

(Visited 14 times, 1 visits today)
Pripomočki za slabovidne