Skoči na glavno vsebino

Skupina 13 učencev iz petega in šestega razreda se je od srede, 12. 10. 2022, do petka, 14. 10. 2022, udeležila tabora za nadarjene učence: »Kvizi, uganke, logika«. Tabor je potekal v Mladinskem domu na Hodošu, vodil pa ga je g. Darko Hederih.
Učenci so spoznali različne kvize, izpolnjevanke, rebuse in anagrame in jih poskušali tudi sami sestaviti. Pomerili so se tudi v reševanju različnih logičnih nalog.
Zadnji dan so pripravili tudi referate o opravljenem delu in tekmovali, katera skupina bo pripravila najboljšo predstavitev in dobila oceno turbofantastično.
Seveda pa je bilo vmes tudi nekaj časa za sprostitev. Tako so se učenci na poti na Hodoš ustavili na eko-socialni kmetiji Korenika v Šalovcih, kjer so najbolj uživali v družbi različnih živali. V četrtek so se podali na pohod do Hodoškega jezera, vsak večer pa so tekmovali v znanju na kvizih.
Nekaj prostega časa pa so preživeli tudi na zunaj na športnih igriščih, saj je bilo vreme res prečudovito.

Zapisala: Tadeja Recek

(Visited 13 times, 1 visits today)
Pripomočki za slabovidne