Skoči na glavno vsebino

Z Mladinskim pevskim zborom Mavrica smo se tudi letos udeležili intenzivnih pevskih vaj, ki smo jih opravili v CŠOD Planinka, na Pohorju. Vaje so potekale od petka, 8. marca, do nedelje 10. marca. Vaj so se udeležili učenci 6., 7., 8. in 9. razreda, ki so se podali na pevske vaje z izjemno predanostjo in zavzetostjo. Njihova pridnost je omogočila zelo produktivne in uspešne vaje, na katerih smo se pripravljali za prihajajoče nastope in za revijo pevskih zborov, ki bo potekala v aprilu. V soboto so učenke 9. razreda pripravile čudovit sprejem za učence 6. razreda, ki je bil poln zabavnih iger in prijetnega druženja. Vaje so učence povezale in bodo za vedno predstavljale neprecenljiv spomin za učence, spremljevalne učiteljice in tudi zame. 

Lep pozdrav, Polona

(Visited 15 times, 1 visits today)
Pripomočki za slabovidne