Skoči na glavno vsebino

TEKMOVANJA IN NATEČAJI

Matemček

Matemček

ŠOLSKO TEKMOVANJE MATEMČEK Šolsko tekmovanje Matemček je potekalo v petek, 10. 11. 2023. Tekmovalo je 45 učencev od 2. do 9. razreda. Tekmovalno komisijo so sestavljali: predsednik tekmovalne komisije: Luka Rajh članica komisije: Balbina Lipič, Manica Pukšič Gomboši...

Tekmovanje iz logike

Tekmovanje iz logike

Šolsko tekmovanje iz znanja logike je potekalo v četrtek, 28. 9. 2023. Tekmovalo je 47 učencev od 2. do 9. razreda. Tekmovanje je potekalo v štirih težavnostnih ravneh: do 3. razreda,4. in 5. razred,6. in 7. razred,8. in 9. razred. PREJEMNIKI BRONASTIH PRIZNANJ DO 7....

Tekmovanje za zlato kuhalnico

Tekmovanje za zlato kuhalnico

V četrtek, 5. oktobra 2023 je na Srednji šoli za gostinstvo in turizem v Radencih, potekalo že 14. regijsko tekmovanje za Zlato kuhalnico. Tekmovanje poteka pod okriljem Turistične zveze Slovenije. Na tekmovanju je sodelovalo devet osnovnih šol, ki so pri delu...

Logična Pošast – državno tekmovanje

Logična Pošast – državno tekmovanje

DRŽAVNO TEKMOVANJE »LOGIČNA POŠAST« V soboto, 20. maja 2023, je na OŠ Sveti Jurij na Goričkem potekalo državno tekmovanje iz logičnega mišljenja in matematične logike, t. i. »Logična pošast«. Tekmovanja se je udeležilo 15 učencev od 1. do 9. razreda, ki so se odlično...

Literarni natečaj Spominska obeležja pripovedujejo

Literarni natečaj Spominska obeležja pripovedujejo

V četrtek, 25. maja, so v puconskem kulturnem domu podelili nagrade, priznanja in zahvale za sodelovanje na literarnem natečaju Spominska obeležja pripovedujejo. Osrednja tema letošnjega natečaja, na katerem so sodelovali tudi učenci OŠ Tišina, je bila Prizadevanje...

Diamantni kengoru

Diamantni kengoru

Približuje se konec šolskega leta in tako prihajajo zadnja priznanja, še posebej za devetošolce. Učenec 9.a razreda Tian Ficko je v tem tednu prejel posebno priznanje in sicer: DIAMANTNI KENGURU. To priznanje podeljuje Društvo matematikov, fizikov in astronomov....

Ekskurzija ob zaključku bralne značke

Ekskurzija ob zaključku bralne značke

Naši učenci so tudi v letošnjem letu pridno brali in osvojili BRALNO ZNAČKO.Kot nagrada za  branje je letošnji zaključek BRALNE ZNAČKE za učence od petega do devetega razreda potekal v obliki poučne ekskurzije, v ponedeljek, 5. junija 2023. Podali smo se v...

Varno na kolesu

Varno na kolesu

Petošolci naše šole so  se v petek, 19. 5. 2023 v Ljubljani udeležili razglasitve zmagovalcev natečaja Varno na kolesu, kamor so bili povabljeni kot finalisti natečaja. V finale je bilo uvrščenih 10 šol od 140 sodelujočih iz celotne Slovenije. Na slavnostni...

Tekmovanje iz kemije

Tekmovanje iz kemije

6. 5. 2023 je v Ljubljani na Fakulteti za kemijo in kemijsko tehnologijo potekalo državno tekmovanje iz kemije za srebrno in zlato Preglovo priznanje. Na državno tekmovanje se je uvrstilo 437 učencev in učenk 8. in 9. razreda. Državnega tekmovanja iz OŠ Tišina se je...

Medobčinsko tekmovanje v atletiki

Medobčinsko tekmovanje v atletiki

V ponedeljek, 15. 5. 2023, so se naši učenci od 6. do 9. razreda udeležili medobčinskega atletskega tekmovanja, ki je potekalo na OŠ I v Murski Soboti. Naši učenci so zelo uživali v tekmovanju in pokazali veliko borbenosti in tekmovalnosti. Najboljši sta bili Taja...

Pripomočki za slabovidne