Skoči na glavno vsebino

TEKMOVANJA IN NATEČAJI

ZOTKINI TALENTI

ZOTKINI TALENTI

V nedeljo, 2. 6. 2024, je v Cankarjevem domu v Ljubljani potekala slavnostna podelitev zlatih priznanj prejetih na ZOTKINIH TEKMOVANJIH. Slavnostne podelitve sta se udeležili tudi naši učenki  iz 7. b razreda Lena Lapoša in Gaja Šinko s prejetim zlatim priznanjem...

Državno tekmovanje v plesu

Državno tekmovanje v plesu

V petek, 31. 5. 2024, so se naše učenke 7. in 8. razreda udeležile državnega tekmovanja Šolskega plesnega festivala, ki je potekalo na OŠ Hruševec Šentjur. Čestitke vsem dekletom za odlične plesne nastope! Mentorica učiteljica Olena Gabor [ngg src="galleries"...

Spominska obeležja pripovedujejo – strokovna ekskurzija

Spominska obeležja pripovedujejo – strokovna ekskurzija

Tudi v letošnjem šolskem letu so sedmošolci sodelovali na literarnem natečaju »Spominska obeležja pripovedujejo – 2023/24«. 25. aprila 2024 je bila v Ljutomeru slavnostna podelitev ob zaključku literarnega natečaja, kjer so sodelujoči prejeli nagrade in zahvale za...

Šolsko tekmovanje Logična pošast

Šolsko tekmovanje Logična pošast

Šolsko tekmovanje Logična pošast je potekalo v petek, 10. 5. 2024. Tekmovalo je 60 učencev od 1. do 9. razreda. Izmed vseh sodelujočih, se je kar 16 učencev uvrstilo na državno tekmovanje, ki bo potekalo 25. 5. 2024., na OŠ Ivana Cankarja Ljutomer. Tekmovalno komisijo...

Medobčinsko posamično tekmovanje iz atletike za osnovnošolce

Medobčinsko posamično tekmovanje iz atletike za osnovnošolce

V sredo, 15. 5. 2024, je v Murski Soboti potekalo medobčinsko posamično atletsko tekmovanje za osnovne šole. Naši učenci so dosegli naslednje rezultate:Matic Hanc 3. mesto v teku na 300 mTian Kuzma 3. mesto v suvanju krogleBea Kokol 2. mesto v suvanju krogleUrška Hari...

Podelitev bralne značke

Podelitev bralne značke

BRALNO ZNAČKO sta osnovala pisatelj Leopold Suhodolčan in prof. Stanko Kotnik. Prve – PREŽIHOVE ZNAČKE – so bile podeljene maja 1961 na Koroškem, zato še danes podeljujemo priznanja za osvojeno BRALNO ZNAČKO v mesecu maju.Naša svečanost je bila 15. 05. 2024 v KULTRUNI...

Državno tekmovanje iz kemije za Preglovo priznanje

Državno tekmovanje iz kemije za Preglovo priznanje

V soboto, 11. 5. 2024 je v Ljubljani na Fakulteti za kemijo in kemijsko tehnologijo potekalo državno tekmovanje iz kemije za Preglovo priznanje. Tekmovanja se je udeležil VID ROGAN učenec 8. razreda.  Mentorica Mojca Valenko Mesarec

Nastop na regijskem srečanju otroških folklornih skupin

Nastop na regijskem srečanju otroških folklornih skupin

Plesalke in plesalci Mlajše folklorne skupine OŠ Tišina smo se v soboto, 11. 5. 2024, udeležili Regijskega srečanja otroških folklornih skupin Ringaraja 2024 v Selnici ob Dravi. Potekalo je vse tako kot mora; imeli smo se lepo in folklorno srečanje je bilo v...

Goreče sporočilo: ozaveščen sem všečen

Goreče sporočilo: ozaveščen sem všečen

Nacionalni inštitut za javno zdravje OE Murska Sobota, nas je tudi letos povabil k sodelovanju v likovnem natečaju " Goreče sporočilo: ozaveščen sem všečen"*, ki nagovarja k premisleku o pomenu zdravih življenjskih izbir. Zapisali so takole: Z ozaveščenimi in zdravimi...

Pripomočki za slabovidne