Skoči na glavno vsebino

TEKMOVANJA IN NATEČAJI

Nastop na območnem srečanju otroških folklornih skupin

Nastop na območnem srečanju otroških folklornih skupin

V sredo, 3.4.2024, sta se Starejša in Mlajša folklorna skupina Osnovne šole Tišina udeležili Območnega srečanja otroških folklornih skupin. Območno srečanje je potekalo v Beltincih. Mlajša folklorna skupina se je predstavila s spletom O drobnih pticah. Violinistka...

Regijsko srečanje otroških gledaliških skupin

Regijsko srečanje otroških gledaliških skupin

Gledališki klub OŠ Tišina smo se v sredo 10. aprila udeležili Regijskega srečanja otroških gledališkihskupin MLADI ODER 2024. Predstavili smo se z igro ŠOLA NEKOČ IN DANES, v kateri so se naši mladiigralci odlično odrezali in suvereno odigrali svoje vloge. Mentorici...

Festival otroških sanj

Festival otroških sanj

Pravljično ustvarjalni krožek prvega razreda se je z dramatizacijo "Kakšen čudovit travnik!" udeležil Festivala otroških sanj, ki je potekal v Ljubljani, 10. 4. 2024. Učenci so svojo nalogo odlično opravili in se predstavili na "velikem" odru. Učencem želiva še veliko...

Regijsko tekmovanje iz znanja konstruktorstva in tehnologij obdelav

Regijsko tekmovanje iz znanja konstruktorstva in tehnologij obdelav

V petek, 29. marca 2024, je na OŠ III v Murski Soboti potekalo regijsko tekmovanje iz znanja konstruktorstva in tehnologij obdelav za učence osnovnih šol. OŠ Tišina so zastopali štirje učenci, ki so se s svojimi vrstniki iz drugih pomurskih šol pomerili v spretnosti...

Območno srečanje otroških gledaliških skupin

Območno srečanje otroških gledaliških skupin

Območnega srečanja otroških gledaliških skupin, ki je bilo 27. marca 2024, v kulturni dvorani v Puconcih, sta se udeležili tudi dve gledališki skupini iz naše šole. Inserte iz predstave dramske skupine Fižolčki iz 1. razreda, si lahko ogledate v kratkem videu (upam,...

Šolsko tekmovanje iz fizike za Stefanovo priznanje

Šolsko tekmovanje iz fizike za Stefanovo priznanje

V sredo, 14. 2. 2024, je potekalo šolsko tekmovanje iz znanja fizike za Stefanova priznanja za učence osmih in devetih razredov. Sodelovalo je 12 učencev. Iz 8. razreda so se tekmovanja udeležili: Klara Brunec, Eva Rogač, Vid Rogan, Zara Petrovič, Kaja Vučkič in Tara...

Področno tekmovanje v streljanju z zračno puško

Področno tekmovanje v streljanju z zračno puško

V četrtek, 1. februarja, je v Murski Soboti potekalo področno tekmovanje osnovnih šol v streljanju z zračno puško. Nastopilo je osem naših učencev, ki so dosegli zelo dobre rezultate. V konkurenci ekip mlajših dečkov in deklic je naša ekipa v postavi Tjaš Stojko,...

Medobčinsko tekmovanje v odbojki za dekleta

Medobčinsko tekmovanje v odbojki za dekleta

V sredo, 29. 11. 2023, so se naše učenke Maruša Sečko, Žana Kolman, Julija Prejac, Bea Kokol, Urška Hari, Julija Šinko in Kijara Klonfar udeležile medobčinskega tekmovanja v odbojki, ki je potekalo na OŠ Puconci. V finalu je našim dekletom čisto malo zmanjkalo za...

Matemček

Matemček

ŠOLSKO TEKMOVANJE MATEMČEK Šolsko tekmovanje Matemček je potekalo v petek, 10. 11. 2023. Tekmovalo je 45 učencev od 2. do 9. razreda. Tekmovalno komisijo so sestavljali: predsednik tekmovalne komisije: Luka Rajh članica komisije: Balbina Lipič, Manica Pukšič Gomboši...

Tekmovanje iz logike

Tekmovanje iz logike

Šolsko tekmovanje iz znanja logike je potekalo v četrtek, 28. 9. 2023. Tekmovalo je 47 učencev od 2. do 9. razreda. Tekmovanje je potekalo v štirih težavnostnih ravneh: do 3. razreda,4. in 5. razred,6. in 7. razred,8. in 9. razred. PREJEMNIKI BRONASTIH PRIZNANJ DO 7....

Tekmovanje za zlato kuhalnico

Tekmovanje za zlato kuhalnico

V četrtek, 5. oktobra 2023 je na Srednji šoli za gostinstvo in turizem v Radencih, potekalo že 14. regijsko tekmovanje za Zlato kuhalnico. Tekmovanje poteka pod okriljem Turistične zveze Slovenije. Na tekmovanju je sodelovalo devet osnovnih šol, ki so pri delu...

Pripomočki za slabovidne