Skoči na glavno vsebino

V mesecu marcu smo se  učiteljice Klavdija, Metka in Tjaša z velikim veseljem odzvale povabilu Društva Viljem Julijan, ki nas je povabilo k sodelovanju v  projektu »Srčna pisma za male borce«. To je projekt, ki je namenjen podpori otrokom z redkimi boleznimi in njihovim družinam. Za sodelovanje smo se odločili, saj pri naših učencih spodbujamo sprejemanje drugačnosti, empatijo in solidarnost ter širimo osveščenost o redkih boleznih in pomenu medsebojne podpore.

Z učenci iz 4. a, 4. b in 6. a smo za male borce ustvarili preko 40 srčnih sporočil.

Srčno upamo, da smo z ustvarjalnimi in dobrosrčnimi pismi vsaj malo razvedrili otroke in njihove starše, ki ne poznajo brezskrbnega življenja.

Z vključitvijo v ta projekt smo ponovno dokazali, da imamo na OŠ Tišina srčne učence in učitelje, katerim je mar za sočloveka.

Koordinatorica projekta na OŠ Tišina: Klavdija P. Mandžuka

Pisanje srčnih pisem.pdf

(Visited 17 times, 1 visits today)
Pripomočki za slabovidne