Skoči na glavno vsebino

2. razred

V četrtek, 1.6.2023 so se učenci 2. razredov odpravili na zaključno ekskurzijo v Maribor. Ogledali so si AKVARIJ in TERARIJ, kjer so izvedeli in videli veliko zanimivega. Nato so se s turističnim vlakcem JURČEK odpeljali še po mestnem središču Maribora. Ekskurzijo so zaključili v McDonald’su.

Učitelji 2. razredov

8. razred

V četrtek, 1. 6. 2023 smo se učenci 8. razredov odpravili na avstrijsko Koroško, natančneje v Celovec in Vrbsko jezero. Najprej smo si ogledali miniaturni park svetovnih znamenitosti Minimundus. Nato smo si ogledali različne plazilce, pajke in male živali v Reptilien Zoo Happ. Najpogumnejši med nami so si lahko okoli vratu nadeli kačo in božali kuščarja. Pogum je bil potreben tudi za kopanje v Vrbskem jezeru, saj je voda imela manj kot 20 stopinj. Za konec smo se sprehodili po mestu Celovec in si ogledali vse pomembnejše znamenitosti.

Manuela Filipič, Vladka Nemec Koštric

(Visited 8 times, 1 visits today)
Pripomočki za slabovidne