Skoči na glavno vsebino

Naši učenci so tudi v letošnjem letu pridno brali in osvojili BRALNO ZNAČKO.
Kot nagrada za  branje je letošnji zaključek BRALNE ZNAČKE za učence od petega do devetega razreda potekal v obliki poučne ekskurzije, v ponedeljek, 5. junija 2023.

Podali smo se v Ljubljano in 3 vesele, delovne urice preživeli na zabaven in poučen način v MINICITYU. Potem smo imeli še voden ogled v NARODNI IN UNIVERZITETNI KNJIŽNICI -NUK. Skoraj vsi učenci so prvič videli notranjost te mogočne zgradbe učenosti.

Bralno značko je letos osvojilo 63 učencev (od 6 do 9 razreda). 14 učencev šestih razredov so osvojili tudi SREBRNO PRIZNANJE za šest let branja. Učenki devetega razreda pa ZLATO PRIZNANJE za devet let branja: SARA KRANJEC in TAJA ČREŠNIK. Vsem BRALCEM ISKRENE ČESTITKE!

(Visited 14 times, 1 visits today)
Pripomočki za slabovidne