Skoči na glavno vsebino

Na OŠ Tišina je v soboto, 24. septembra 2022, potekala Sobotna šola za nadarjene učence od 5. do 9. razreda iz OŠ Puconci, Sveti Jurij, Cankova, Grad, Kuzma in Tišina. Po krajšem kulturnem programu in pozdravnem nagovoru ravnatelja Janka Duriča je 80 učencev sodelovalo v 12. delavnicah: Lovec sanj, Akrojoga, Stojalo za pisala, Oblikovanje reliefne ploščice, Skrivnostna ajda, Matematični triki,Energija pri kemijskih reakcijah, mikroskopiranje, Sam izdelam računalniško igrico, Športno streljanje, Novinarska delavnica, Igre z žogo in Actionbound. Med 9.00 in 12.00 so učenci raziskovali, ustvarjali in na končni predstavitvi razodeli nova spoznanja in znanja ter spletli nova prijateljstva. Ob 13.00 se je s plesom plesne skupine OŠ Tišina Sobotna šola za nadarjene učence končala.

Več lahko preberete spodaj

(Visited 6 times, 1 visits today)
Pripomočki za slabovidne