Kot je bilo v zadnjem času že velikokrat povedano, je bil čas zadnjih dveh let zelo neprijazen do zborovskega petja. Kljub temu, da smo letošnje šolsko leto končno preživeli v šoli, pa smo pri petju morali upoštevati mnoge omejitve. Zaradi danih razmer tudi v tem šolskem letu ni bila organizirana in izvedena območna revija otroških in mladinskih pevskih zborov. Namesto tega, pa smo z mladinskim zborom naše šole sodelovali na prireditvi Zborovski BUM, kjer smo skupaj s še šestimi zbori izvedli program devetih skladb. Peli smo v čudovitem okolju grajskih arkad na Gradu na Goričkem. S petjem smo navdušili zbrane poslušalce, kot tudi sami sebe. Ta nastop nam bo vsem ostal v lepem spominu.

Zborovodkinja Alenka Brulc-Šiplič

ANKETNI VPRAŠALNIK OŠ TIŠINA 2022

Skupna “šola v naravi” petošolcev in šestošolcev na Debelem Rtiču

Za učence 5. in 6. razredov je bila od 20. 6. do 24. 6. 2022  organizirana  poletna šola v naravi. Izvedli smo jo na Debelem Rtiču. Šole v naravi se je udeležilo 34 petošolcev in 29 šestošolcev. Spremljali smo jih  razredničarke Metka Flisar, Klavdija Plahut Mandžuka, Manica Pukšič Gomboši, Olena Gabor, spremljevalki Bernarda Vogrinčič in […]